RSS

یا امام رضا!

04 مارس

دکتر امام رضا به سی‌ سی‌ یو… دکتر امام رضا به بخش زایمان… دکتر امام رضا به ارتوپدی… مهندس امام رضا به بخش سازه ها… مهندس امام رضا به تعمیر ترمز و صفحه کلاچ… دکتر مهندس امام رضا به بخش سیل و زلزله… دکتر امام رضا به اتاق طلاق…اوسا امام رضا به…

 
20 دیدگاه

نوشته شده توسط در 03/04/2012 در دنیای اطراف من

 

20 پاسخ به “یا امام رضا!

 1. arash

  03/06/2012 at 11:43

  انسانها در جهل خود متعصبند .. مسلمانها با حضورشون به عالم و آدم توهين كردند …گرفتند ، بستند ، كشتند ، ترور كردند …آخرش گفتند اين جهاده!!….ما هم از منش مسلومنها بدمون اومد …كي اين حق را يه شما داده كه اول ترور كنيد بعد بگيد نبايد به ما بي احترامي بشه!؟ چون ما اعتقاد داريم….
  اما رضا ي مهربان شما نتيجه يك تجاوز 1400 سال پيشه كه بسيار خونبار بوده .. كتب هومن يسن – پروين دختر ساسان ..ايران عروس اعراب ……را بخوان كه تازيهاي عرب با شمشير هاي زنگ زده اشان .. گردن ميزدند و به دختران زنان تجاوز ميكردند و كارخانه سيد سازي راه انداخته بودند….
  شما مظلوميد به ظلم خود و ظالميد بكياست پاك بشريت …..
  تنها جرثومه هاي فساد مسبب اختلاف طبقاطي فقر و فساد هيم دينداران ابراهيمي هستند….
  آزاده باش نه آزاد ….! كدام آزادي ؟؟! ازادي به سبك جمهوري اسلامي ..؟؟!

   
 2. شمس

  03/06/2012 at 10:11

  مجتبی نقد از دین و به نقد کشیدن دین یک کار خوب و علمی است و نقد دین توهین محسوب نمیشه مخصوصا اگه محترمانه بیان بشه. اون که شما میگید توهینه نه نقد. مخصوصا توهین به دین دار. دین به خودی خود دارای حقوق نیست و انتقاد از آن باید آزاد باشد و حتی توهین به دین با توهین به دیندار فرق میکنه چون دیندار یک انسانه و حقوقش محترمه/ در ضمن شما نوشته اید…حق ندارید به اسم آزادی به عقاید دیگران… از شما میپرسم این حق رو کی به شما داده که حکم صادر کنید که کی حق داره کی حق نداره؟

   
 3. amir

  03/06/2012 at 07:07

  خب این از بی عقلیته عزیزم
  امام رضا یکی از عزیزان و امامان مهم ما مسلموناست
  من به وبت سر میزنم اما راستش از اینکه برای جمع کردن مخاطب به عقاید مسلمانها توهین کنی ازت بدم اومد
  توهین کار آدمای ضعیفه

   
 4. mojtaba

  03/06/2012 at 05:50

  سلام دوست عزیز عقاید مردم محترم است واگر شما به دین وعقیده ای معتقد نیستید حق ندارید به اسم آزادی به عقاید دیگران توهین کنید..انسان ذاتا دنبال معنویات است ولو اشتباه در افکار داشته باشد….یکی از دوستداران امام رضای مهربان ..البته احادیث دوست عزیز از امام رضا درباره مسخ انسانها ایراد داره.. ومطابق قرآن نیست.مجتبی .دکتری قرآنی پروتوریا آفریقایی جنوبی

   
 5. کامبیز

  03/06/2012 at 05:13

  مگه امام رضا سرطان هم میده؟ من فکر میکردم فقط شفا میده!

   
 6. کسری

  03/06/2012 at 04:31

  ای بابا نمیدونم این خرافات مسخره کی دست از سر ما برمیداره.این دین ومخصوصان مذهب شیعه بزرگترین عامل بدبختی ماست

   
 7. درویشی

  03/06/2012 at 04:20

  از دوستان عزیز خواهش می کنم یک مورد از شفا یافتگان سرطان را با مستندات قبل و بعد از بهبودی در همین صفحه بگذارند تا دیر باوران هم باور کنند. فقط با سند و مدارک لطفا. مثلا پاسخ پاتولوژی قبل و بعد از شفا. ممنون

   
 8. شمس

  03/06/2012 at 04:13

  یک رو عصر اتاق عمل شیفت بودیم یک مریضی رو در حالت درد خیلی شدید و در حال مرگ اورژانسی آوردن اتاق عمل ما داشتیم مقدمات بیهوشیش رو با بهترین وسیله ها و داروهای ساخت المان فراهم می آوردیم . مریض بشدت درد داشت و پشت سر هم میگفت یا امام حسین یا امام حسین…جراح اسکراپ کرده بود تا عملش کنه همون موقع وارد اتاق شد برای شروع. مریض : یا امااام ححسیننن….دکتر ح نگاهی بهش کرد و گفت اما م حسین هیچ کاری از دستش بر نمیاد برات بکنه بگو یا دکتر ح… من الان عملت میکنم خوبت میکنم.. سکوت ناشی از علم بر شلوغی ناشی از جهالت غلبه کرد…بعد ازساعتی مریض بدون درد و آرام ریکاوری شد !!

   
 9. مسعود مشهدی

  03/06/2012 at 03:17

  درود بر ارتای گرامی …نمیدونم چرا من دلم میخواد با تو یک چایی بخورم ….! جدا اخه چرا چایی…؟ وقتی اینهمه چیز خوب توی این دنیا هست چرا من دلم میخواد با تو فقط چایی بخورم 🙂
  آرتاهرمس:
  مسعود جان جون فقط چای است که صفا دارد… مخلصیم!

   
 10. رضا

  03/06/2012 at 03:08

  باحال بود باحالترش کن

   
 11. babk

  03/06/2012 at 02:58

  ایرانیهایی که سرطان بتلا میشوند ، و به مکان متعفن پر میکروب ضریح امام رضا میرن – علاوه بر هزینه سفر مخاطراتش و خستگی که برای یک کارسینوما یی بسیار خطیره ، و معمولا یک عفونت ثانویه هم بعلت پائین بودن سطح ایمنی بدن ناشی از شیمی درمانی و کورتون تراپی را در نتیجه بوسیدن بزاق میلونها نفر رسوب کرده بر دیواره ضریح را متحمل و معمولا به این سبب فوت میکنند !!!! یعنی امام رضا یه جورائی بیمارای سرطانی را با مرگ راحت میکنه…
  به هر حال سالانه 230000 نفر در ایران در اثر ابتلا به سرطانهای مختلف میمیرند و بدانید 60 درصد این افراد بواسطه خرافاتی تزریقی تازیان عرب ، این عمل مشمئز کننده را انجام میدهند و لی یک مورد هم درمان نمیشوند ..!!!!!
  انسان در جهل خود متتعصب است
  جالبتر اینکه نادان مردم ایرانی از یک سوراخ میلیونها گزیده شدند ولی دوبار همان را تجربه کردند..
  اگر امام رضا شما علم غیب داشت انار سمی را تشخیص میداد ….جهت اطاعات بیشتر به سایت امام نقی واقع در فیس بوک مراجعه نمائید

   
  • shenkey

   03/06/2012 at 03:41

   شما چرا هر چی میشه حس نژادپرستیتتون گل میکنه؟آقای محترم شما یک عرب را در هر کشور عربی که دوست داری به من نشون بده که مثل ایرانیها سراغ قبور میرن و نذر و نیاز میکنن.بابا انصاف هم خوب چیزیه،همین عربها وقتی یکیشون میمیره ،یه تشییع جنازه، یه تدفین ویه الفاتحه و تمام.حالا به ایرانیها نگاه کن ببین برای مرده ها چه میکنن چه مرده های 2500 سال پیش و چه کسی که همین دیروز مرده..چرا مشکلات و عقب ماندگیهای خودمون رو فرا فکنی میکنیم؟و همیشه برای نداشته ها و ضعفها دنبال مقصر تو کشورهای دیگه میگردیم؟؟؟ایرانی ایرنیه،چه با عمامه و چه با فوکل کراوات.چه شاه و چه خامنه ای،مگر یادت نیست شاه و فرح چند بار میرفتن زیارت همین امام رضا و تا حج هم رفتن؟؟؟حالا؟؟؟؟با زبگو عربها.

    
 12. sasan

  03/06/2012 at 02:17

  Sasan Hsami تزهای بیولوژیکی امام رضا
  از حضرت امام موسی منقول است : حیواناتی که مسخ شده اند ، دوازده صنفند: اما فیل پس از آن پادشاهی بود که زنا و لواط میکرد و خرس اعرابی بادیه نشینی بود که دویتی میکرد و خرگوش زنی بود که با شوهر خود خیانت میکرد و غسل حیض و جنابت نمیکرد و شب پره خرمای مردم را می دزدید و سهیل بردی بود که در یمن عشاری میکرد و زهره زنی بود که مردم میگویند هاروت و ماروت از او فریب خوردند و میمون و خوک جماعتی بودند از بنی اسراییل که در روز شنبه شکار کردند و اما سوسمار و چلپاسه گروهی بودند از بنی اسراییل که در زمان حضرت عیسی چون مائده از آسمان نازل شد ، ایمان نیاوردند. و مسخ شدند ، پس یک گروه ایشان به دریا رفتند و دیگر به صحرا و اما عقرب مرد سخن چینی بود و اما زنبور که از ترازو دزدی میکرد.

  در روایت دیگر منقول است : خرس مردی بود که مردم با او عمل قبیح میکردند و سوسمار اعرابی بود که مال حاجیان را میدزدید و عنکبوت زنی بود که از برای شوهر خود سحر میکرد و دعموص مرد سخن چینی بود که در میان دوستان جدایی می انداخت و مار و ماهی دویت بود و شب پره خرما از سر درخت می دزدید و میمون یهودانند که ماهی در شنبه شکار کردند و خوک جماعتی اند که ایمان به مائده آسمانی نیاوردند.

  از حضرت امام رضا منقول است : موش گروهی از یهود بودند که خدا بر ایشان غضب کرد و پشه شخصی بود که استهزا به پیغمبران می کرد و شپش از حسد مسخ شد و روزی پیغمبری از پیغمبران بنی اسراییل نماز میکرد و یکی از بی خردان بنی اسراییل آمد در برابر او استهزا به او میکرد به صورت شپش مسخ شد و چلپاسه جماعتی از بنی اسراییل بودند که فرزندان پسغمبران را دشنام میدادند و با ایشان دشمنی میکردند . در حدیث دیگر منقول است : خار پشت مرد کج خلقی بود.
  برگ :416،417
  حلیه المتقین_ ملا محمد باقر مجلسی ، چاپ اول ، انتشارات جمهوری..

   
 13. ali

  03/06/2012 at 00:12

  saratane keshvare ma in kasa eeyan ke nemitoonan afradi ke tarze fekreshoon ba oona fargh dare ro nemitoonan tahamol konan

   
 14. AAAA@YAHOO.COM

  03/05/2012 at 20:28

  وقتی سرطان گرفتی یاد حرفات بیفت

   
 15. AAAA@YAHOO.COM

  03/05/2012 at 20:26

  وقتی سرطان گرفتی یاد این حرفای خوشمزه ات بیفت

   
  • آرتاهرمس Arta Hermes

   03/05/2012 at 20:47

   دارم:))

    
  • شمس

   03/06/2012 at 04:00

   مطمئنا سرطان هم بگیری امام رضا هیچ غلطی نمیتونه بکنه واست احمق. این علم است که تا کنون داروی خیلی بیماریها رو ساخته و همچنان در حال پیشرفته. وگر نه تو همون کودکی ات بعلت آبله مرغان یا وبا می مردی.

    
  • بهنام

   03/06/2012 at 04:01

   چه ربطی داره؟ هزاران نفر هستند که در این دنیا بیماریها و مشکلات لاعلاج دارند و دست به هیچ دعایی هم برنمی دارند, وانگهی
   چیزی که از نطر منطقی و عقلی غلط است غلط است حالا چه من بعد از سزطان گرفتنم به آن اعتقاد پیدا کنم چه نکنم, چیز غلط غلط است برادر جان.

    
   • مریم

    03/06/2012 at 17:14

    اعتقادات روحیه انسان رو قوی تر می کنه .حتی اگه تخیل هم باشه بهتر از واقعیت تلخه !البته اگر ادم اگاهانه این کارو بکنه البته این نظر منه .

     

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

Please log in using one of these methods to post your comment:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: